Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku

RedaktorAktualności

Rokrocznie Prezydent Miasta Białegostoku przyznaje nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, z wyrazami uznania za zaangażowanie w dzieło nauczania i wychowania młodego pokolenia z pożytkiem dla naszego Miasta i Ojczyzny. W tym roku docenił 229 pedagogów, m.in. kilku z Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Są to: Pani Dyrektor Anna Niczyporuk, Panie Renata Ostapczuk i Anna Wolańska oraz Panowie Maciej Dąbrowski, Bogumił Dziedziul i Piotr Golonko.

Uroczystość odbyła się  15 października 2020 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Nagrody wręczył Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wraz z zastępcami Rafałem Rudnickim i Przemysławem Tuchlińskim. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji (zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.mechaniak.com.pl/miejskie-obchody-dnia-edukacji-narodowej).