Nasza szkoła na Targach Edukacji i Pracy

RedaktorAktualności

ZSE na Targach Edukacji i Pracy

Tegoroczne Targi Edukacji i Pracy odbyły się w dniach 22-23 marca 2022 roku na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku. Targi przyciągnęły wielu wystawców – zarówno podlaskich pracodawców (około 30), jak i przedstawicieli 17 szkół średnich zawodowych.

Podczas dwudniowego eventu stoiska odwiedziły tłumy młodych oraz starszych Podlasian. Uczniowie kończący szkołę podstawową mieli okazję porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami oraz nauczycielami na temat rekrutacji, dni otwartych, kierunków kształcenia w poszczególnych placówkach edukacyjnych a osoby poszukujące pracy z licznie zgromadzonymi potencjalnymi pracodawcami.

Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Julia Szast z kl. 3 iT, Daniel Chrzanowski z kl. 3 fpT, Dawid Sidorowicz z kl. 4 fT oraz Hubert Gajewski z kl. 3 cpT wraz z opiekunami: p. Renatą Kukiełko, p. Magdaleną Olesiuk i p. Anną Rutkowską. Młodzież skutecznie promowała Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku, o czym świadczyły liczne osoby podchodzące do naszego stanowiska, zainteresowane dalszym kształceniem się w najlepszej szkole technicznej na Podlasiu.