Nieco inaczej o fotografii

RedaktorAktualności

Młodzi mieszkańcy stolicy Podlasia uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach fotograficznych. Poprowadził je w atelier fotograficznym, znajdującym się w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku, w dniu 14.11.2019 r. znany fotografik Bartosz Warzecha. Pasjonaci fotografiki konsultowali z prowadzącym wątpliwości fotograficzne, dzielili się swoimi zdjęciami, uzyskując cenne wskazówki. Otrzymali też pracę domową – wykonanie nietypowych zdjęć z przygotowań do Bożego Narodzenia. Pan Bartosz liczy na kreatywność, pomysłowość i nieszablonowe podejście młodzieży do tematu. Obiecał, że w styczniu przybędzie ponownie do Białegostoku, by spotkać się z młodymi.

Warsztaty odbyły się w ramach zadania publicznego „Kulturalni białostoczanie”, dofinansowanego ze środków z budżetu miasta Białegostoku, realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół „ELEKTRYKA”.