Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

RedaktorAktualności

logo AGH OOWEiE

Dnia 12 marca 2021 roku przeprowadzone zostały eliminacje II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Zawody przebiegały w trybie zdalnym, na platformie egzaminacyjnej AGH, na której studenci tej uczelni odbywają regularne egzaminy. Naszą szkołę reprezentowało ośmiu uczniów i czterech z nich zostało zakwalifikowanych do zawodów finałowych, które również w trybie zdalnym zostaną przeprowadzone w dniu 26 marca. Przeprowadzenie zawodów wymagało pewnego wsparcia organizacyjno-technicznego i było możliwe dzięki zaangażowaniu Panów: Piotra Mieczkowskiego, Jarosława Raciborskiego i Mariusza Gryszki.

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.