Ogólnopolski konkurs wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa CyberSkiller Challenge Poland 2021, edycja II

RedaktorAktualności

plakat promujący konkurs

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 9 uczniów. Po tym etapie została wyłoniona 3-osobowa reprezentacja szkoły w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Etap II (wojewódzki) został przeprowadzony 2 marca 2022 r. Nasza drużyna w składzie: Szymon Busłowski z kl. I KT, Karol Daniło z kl. III ETP oraz Wojciech Lewko z kl. IV AKT zdobyła I miejsce w województwie podlaskim, tym samym awansując do Wielkiego Finału.

Wielki Finał odbył się w dniu 31 maja 2022 r. i polegał na rozwiązaniu zadań praktycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa za pośrednictwem platformy CyberSkiller. W Wielkim Finale Zespół Szkół Elektrycznych zajął 13 miejsce. Opiekunem drużyny była pani Dorota Niedźwiedź.

W przygotowaniu uczestników oraz w organizacji poszczególnych etapów zaangażowani byli pan Mariusz Gryszko oraz pan Mirosław Najbuk.

Strona organizatorów konkursu: https://www.cscs.pl/.