Piękny koncert fortepianowy

RedaktorAktualności

Piekny koncert fortepianowy

W piątek 21 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego wysłuchali pięknego koncertu fortepianowego w sali koncertowej ZSM przy ul. Podleśnej w Białymstoku. Jego program był następujący:

A. Malawski – Trio fortepianowe
K. Dombek – Trio na skrzypce, wiolonczelę i fortepian – prawykonanie
F. Mendelssohn-Bartholdy – Trio fortepianowe c-moll op. 66

Trio Fortepianowe Lontano wystąpiło w składzie: Anna Maria Kamińska – fortepian, Paweł Polak – skrzypce, Grzegorz Vytlacil – wiolonczela.

Wyjście zorganizowała pani Dorota Gierałtowska w ramach realizacji innowacji pedagogicznej ,,Cybernauci w świecie sztuki”. W wydarzeniu uczestniczył i opiekę nad młodzieżą sprawował pan Bogumił Dziedziul.