W miniony piątek 29.10.2023 r. reprezentacja maturzystów z naszej szkoły udała się do Czarnej Madonny na Jasną Górę. Wyjechali na pielgrzymi szlak, aby rozeznać swoje powołanie i modlić się o pomyślnie zdaną maturę. Wieźli również intencje wszystkich, którzy prosili o modlitwę. Wzięli udział w sakramencie spowiedzi, Mszy Świętej, Koronce do Miłosierdzia Bożego, konferencji, spotkaniu integracyjnym, Różańcu, Drodze Krzyżowej na wałach, Apelu Jasnogórskim. Było naprawdę pięknie.
Bogumił Dziedziul


