Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

RedaktorAktualności

Uczniowie-Zespolu-Szkol-Elektrycznych-w-Bialymstoku-uczestnicy-Pielgrzymki-Maturzystow-na-Jasna-Gore-wraz-z-opiekunami-Joanna-Oliwa-i-Bogumilem-Dziedziulem

W miniony piątek 29.10.2023 r. reprezentacja maturzystów z naszej szkoły udała się do Czarnej Madonny na Jasną Górę. Wyjechali na pielgrzymi szlak, aby rozeznać swoje powołanie i modlić się o pomyślnie zdaną maturę. Wieźli również intencje wszystkich, którzy prosili o modlitwę. Wzięli udział w sakramencie spowiedzi, Mszy Świętej, Koronce do Miłosierdzia Bożego, konferencji, spotkaniu integracyjnym, Różańcu, Drodze Krzyżowej na wałach, Apelu Jasnogórskim. Było naprawdę pięknie.

Bogumił Dziedziul

Uczestnicy-Piepgrzymki-Maturzystow-na-Jasna-Gore-archidiecezji-bialostockiej-podczas-konferencji-w-auli-swietej-Barbary