Pix Programming Challenge 2020

AdminAktualności

plakat Pix Programming Challenge 2020

Już po raz drugi nasza szkoła brała udział w międzynarodowym konkursie programistycznym Pix Programing Challenge Polska Edycja 2020. Z roku na rok, konkurs cieszy się większym powodzeniem. W tamtym roku szkolnym czworo uczniów zakwalifikowało się do półfinałów, a już w tym roku aż siedmioro, są to:

  • Maciej Stryjewski kl. 3h TE
  • Filip Białokozowicz kl. 3h TE
  • Andrzej Puzanowski kl. 3h TE
  • Tomasz Kusznier kl. 3g TE
  • Maciej Kraśnicki kl. 2f TE
  • Jakub Malinowski kl. 2f TE
  • Mateusz Zaniewski kl. 2g TE

Etap półfinałów odbył się 5 grudnia między godziną 9:00 a 14:00. Na tym etapie oprócz zdobytych punktów liczył się także czas wykonania zadania. Dwóm naszym uczniom zabrakło jedynie jednego punktu oraz zaledwie 45 min aby przejść do kolejnego etapu – etapu finałów.
Niemniej jednak bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie są coraz bliżej osiągnięcia kolejnego etapu.
Mamy nadzieję, że wyniki osiągane przez powyższych uczniów, zmotywują innych do wzięcia udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.
Gratulujemy osiągnięć i zapraszamy do udziału w konkursie Pix Programming Challenge edycja 2021!