Rodzeństwo naszego ucznia w potrzebie – nie bądź obojętny!

AdministratorAktualności

Bracia bliźniacy ucznia naszej szkoły, Bartosza Nieczaja z kl. IV eT, chorują na bardzo rzadką genetyczną chorobę – ataksję Friedreicha, która atakuje układ nerwowy, upośledzając funkcje rąk, nóg oraz mowę. Dotąd nie wynaleziono na nią leku. Choć chłopcy zostali zdiagnozowani dopiero w 2019 r., choroba postępuje szybko. Jedynym skutecznym wsparciem bliźniaków jest intensywna rehabilitacja przy udziale wysoko wyspecjalizowanej kadry i sprzętu, którą są w stanie zapewnić jedynie ośrodki w Warszawie i pod Rzeszowem. Chłopcy mają po 17 lat i są uczniami VIII LO. Marzą, by jak najdłużej zachować sprawność i rozwijać pasje związane z historią i polityką. Nie bądźmy obojętni – włączmy się w akcję zbierania funduszy na kosztowną rehabilitację bliźniaków.

Swoje wsparcie można okazać poprzez:

– przekazanie 1% podatku – KRS: 0000270809, cel szczegółowy: NIECZAJ, 12522 oraz cel szczegółowy: NIECZAJ, 12523,

– darowiznę w formie wpłaty na konto: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 w tytule wpłaty: Nieczaj, 12522 lub Nieczaj, 125 23. Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82/1, 04-620 Warszawa.

– wrzucając dowolną kwotę do puszki podczas kwesty przeprowadzanej przez uczniów kl. IV eT na terenie Zespołu Szkół Elektrycznych.

Wierzymy w społeczność Elektryka! Wierzymy, że razem możemy więcej!

Uczniowie kl. IV et wraz z wychowawcą