Rozładowujemy covidowy stres

RedaktorAktualności

14.06.2021 r. klasy II E TE oraz III G TE pod opieką mgr Renaty Ostapczuk, mgr Magdaleny Szlęzak-Hrymajłło oraz mgr Doroty Piaskowskiej wybrały się wspólnie do Podozieran. To miejsce, w którym każdy fan komputerowych „strzelanek” poczuje się jak w domu. W środku lasu, pośród zieleni, w bezpiecznym otoczeniu  z markerami w dłoniach można rozstrzygnąć każde klasowe nieporozumienie i rozładować napięcie zdalnego nauczania. Idealna pogoda i dobry humor sprzyjały superzabawie.

5 zespołów stoczyło między sobą turniej systemem „każdy z każdym”. Jedno starcie oznaczało dla każdego zawodnika 50 wystrzelanych kulek. Po podsumowaniu wyników okazało się, że wygrała grupa 5.  (ekipa klasy III G TE w składzie: Mateusz Brzózka, Michał Grochowski, Marcin Łozowski, Kacper Mierzejewski, Jakub Stelmaszuk, Tomasz Turek, Kacper Woronowicz, Mateusz Zawadzki, Przemysław  Żero). II miejsce wywalczyła drużyna 3. z klasy II E TE.

W przerwach pomiędzy pojedynkami można było pograć w piłkę, pobujać się na hamakach lub huśtawce albo po prostu przegryźć kiełbaskę z rusztu i porozmawiać.

Jedynym problemem okazały się wyjątkowo dorodne komary – niestety nie dawały się ustrzelić z markera – reagowały jedynie na „broń chemiczną”, czyli spray na komary.

Było ekstra – polecamy!

Uczniowie klas II E TE oraz III G TE