Spotkanie przedstawicieli firmy AC S.A. z uczniami klasy I CT

RKAktualności

Dnia 21 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli AC S.A. z uczniami klasy I CT, objętej patronatem tej firmy.

AC S.A jest największą w Polsce firmą z segmentu instalacji gazowych. Więcej: https://www.ac.com.pl/pl-firma-o-spolce

Na spotkanie przedstawiciele AC S.A. przywieźli dla wszystkich uczniów klasy prezenty – firmowe polary.

Podczas spotkania rozmawiano o kolejnych formach wsparcia – AC S.A. chce pomagać uczniom realizować ich własne projekty oraz założyć koło naukowe. Zainteresowanie wśród uczniów było bardzo duże, co wywołało zadowolenie wysłanników firmy.

Nie są to jedyne działania jakie firma wykonuje we współpracy ze szkołą. Wcześniej AC S.A. przygotowało ściankę przy pracowni elektronicznej (sala 110) oraz na holu I piętra zamontowało strefę relaksu, która cieszy się zainteresowaniem uczniów.

W imieniu uczniów dziękujemy za obecne i przyszłe wsparcie.