Spotkanie z Anną Bojanowską

RedaktorAktualności

Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu autorskim ze współczesną pisarką Anną Bojanowską 22.09.2020 r. w godz. 10.45-11.30 w namiocie znajdującym się przed Zespołem Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się w ramach zadania publicznego „Kulturalni Podlasianie”, dofinansowanego z dotacji Województwa Podlaskiego, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół „ELEKTRYKA” we współpracy z Zespołem Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

Jego celem jest:

  • rozwój kulturalny osób młodych;
  • kształtowanie postaw, wychowanie do wartości;
  • promowanie polskiej literatury współczesnej;
  • zachęta do czytania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21.09.2020 r. na adres: biblioteka@zse.biaman.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

regulamin_spotkania_z_Anną_Bojanowską