Strefa kibica w kinie Elektryk (odsłona czwarta)

RedaktorAktualności

Wspólne oglądanie

W ostatnią niedzielę (4.12.2022 r.) znowu przeżywaliśmy piłkarskie emocje. Na MŚ w Katarze reprezentacja Polski walczyła z Francją o awans do ćwierćfinału. Tradycyjnie dzięki naszej „elektrycznej” strefie kibica wspólnie mogliśmy być świadkami tego wydarzenia. Tylko fantastyczni i fanatyczni kibice z ZSE w Białymstoku są w stanie zapewnić tak gorącą atmosferę, jaka panowała w kinie Elektryk.

Mecz niestety nie ułożył się po naszej myśli i polscy piłkarze zeszli z boiska z bagażem trzech bramek. Na osłodę pozostał tylko gol Lewandowskiego z powtórzonego rzutu karnego. Niemniej jednak jesteśmy zadowoleni z postawy Biało-Czerwonych. Spotkanie mogło potoczyć się inaczej, gdyby nie zawiodła skuteczność i gdybyśmy wykorzystali swoje szanse w pierwszej połowie. Ogólnie wstydu nie było. Polacy udowodnili, że potrafią grać w piłkę i przez długie fragmentu meczu w niczym nie ustępowali renomowanym rywalom, wszak Francja to ciągle jeszcze aktualny mistrz świata w piłce nożnej.

Przed nami jeszcze mecze o najwyższe laury tegorocznego mundialu. Niestety bez udziału Polaków, ale emocji zapewne nie zabraknie. Dlatego nie ogłaszamy jeszcze końca działalności naszej strefy kibica. Szczegóły już wkrótce.

Wierzymy także, że równie dużym zainteresowaniem będą się cieszyć przyszłoroczne mecze eliminacji Mistrzostw Europy z udziałem polskiej reprezentacji.

Polska!!! Biało-Czerwoni!!!

Anna Rutkowska

Wiesław Gabrel