Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku

RedaktorAktualności

W dniu 22 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 26 w Białymstoku Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom za rok szkolny 2019/2020. Z naszej szkoły zostało wyróżnionych 11 osób:

  • za wyniki i osiągnięcia w nauce – Piotr Sienkiewicz, kl. 3 dt;
  • za innowacyjną myśl techniczną – Konrad Orzechowski, kl. 3 ft; Tomasz Tumiel, kl. 3 ft; Damian Wróblewski, kl. 3 ft; Rafał Parfieniuk, kl. 3 ft; Krzysztof Piotrowski, kl. 4 dt; Piotr Sienkiewicz, kl. 3 dt;
  • za działalność artystyczną – Maciej Borys, kl. 4 ht; Piotr Borys, kl. 2 etp; Łukasz Baniel, kl. 3 gt; Szymon Moroz, kl. 2 etp.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom, życząc dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: