Stypendyści Prezesa Rady Ministrów – Daniel Filipowicz i Łukasz Tomaszek

RedaktorAktualności

D. Piontkowski, Ł. Tomaszek, B. Pietruszka

Miło nam poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2022/2023: Daniel Filipowicz z kl. 3 ht i Łukasz Tomaszek z kl. 4 gt. Uroczystość odbyła się 18 listopada 2022 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Mickiewicza 3 w Białymstoku.

Łącznie wyróżnionych zostało 172 uczniów z województwa podlaskiego. Dyplomy dla nagrodzonej młodzieży wręczył Pan Dariusz Piątkowski – wiceminister edukacji w randze sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości. Autorem dwóch ostatnich zdjęć jest p. Andrzej Korolczuk z Kuratorium Oświaty w Białymstoku.