Sukcesy naszych uczniów w OWEiE „Euroelektra”

RedaktorAktualności

Miło nam obwieścić, iż uczeń klasy 3D Piotr Sienkiewicz zajął pierwsze miejsce, zdobywając tym samym tytuł laureata i zwycięzcy w grupie elektronicznej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Inny nasz reprezentant, Łukasz Forenc z klasy 2CP, uzyskał tytuł finalisty również w grupie elektronicznej tejże olimpiady.

Tegoroczne zawody finałowe rozgrywane były w kilku różnych miejscach, między innymi na Politechnice Białostockiej, gdzie 20 kwietnia br. nasi uczniowie mierzyli się z wyznaczonymi zadaniami. Na stronie PB umieszczona została relacja z przebiegu tych zawodów: https://we.pb.edu.pl/2021/04/20/final-olimpiady-euroelektra-na-wydziale-elektrycznym/. Serdeczne gratulacje od całej społeczności ZSE.

Ryszard Omieliańczyk