Szkolenie praktyczne w zakresie stosowania narzędzi ręcznych dla elektroinstalatora

RKAktualności

20 listopada 2019 r. Pani Joanna Maksimiuk była z młodzieżą na targach ENERGETICS w Lublinie. Nawiązała tam współpracę z kilkoma firmami elektroenergetycznymi, w tym z firmą FASTONS – www.fastons.pl , która w ramach współpracy jako pierwsza zaproponowała przeprowadzenie szkolenia z zastosowania narzędzi ręcznych przez elektroinstalatorów.

W dniu 5 grudnia 2019 r. (czwartek) na auli naszej szkoły odbyło się pierwsze szkolenie praktyczne w zakresie stosowania narzędzi ręcznych dla elektroinstalatora. Szkolenie poprowadził pan Andrzej Sujecki – trener firmy Agentools. W przystępny i ciekawy sposób zaprezentował bogaty wachlarz narzędzi firm KNIPEX, RENNSTEIG i WERA. Pokazał różnorodne ich zastosowanie w codziennej pracy elektroinstalatora. Uczniowie sami mogli się przekonać podczas ćwiczeń praktycznych jak stosowanie profesjonalnych narzędzi czyni ich pracę łatwiejszą, a przez to przyjemniejszą. W szkoleniu wzięli udział uczniowie kierunków elektrycznych i nauczyciele kształcenia zawodowego branży elektryczno – elektronicznej.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali katalogi narzędzi, a najaktywniejsi – drobne nagrody.

Szkoła oprócz katalogów otrzymała plansze poglądowe oceny połączeń zaciskanych.

Dalsze szkolenia już wkrótce…