Szkolni kibice na meczu Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań

AdminAktualności

W piątek wieczorem 13 października 2017 r., po raz pierwszy w tym roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w meczu lokalnej drużyny piłki nożnej. Jagiellonia Białystok zmierzyła się z Lechem Poznań. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku bierze udział w projekcie realizowanym od roku szkolnego 2015/2016, mającym na celu wychowanie nowego pokolenia kibiców. Nieodpłatny udział w meczach piłki nożnej Jagiellonii Białystok na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1 oferuje młodzieży Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna. Organizatorem wyjść młodzieży na mecze jest Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

Opiekunami uczniów podczas meczu Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań było czterech nauczycieli: p. Anna Rutkowska, p. Jan Chomik, p. Wiesław Gabrel, p. Mariusz Żamojtuk.