Uczeń Technikum Elektrycznego w finale konkursu SkillsPoland 2022

RKAktualności

Logo SkillsPoland

Jakub Denisiukuczeń z klasy IV J Technikum Elektrycznego w Białymstoku zakwalifikował się do finału eliminacji krajowych konkursu SkillsPoland 2022 w konkurencji Instalacje elektryczne. Opiekunem merytorycznym Jakuba jest Pan Marek Szyfman.

Finał odbędzie się w dniach 23-25.11.2022 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.

Trzymamy kciuki!!!

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. EuroSkills i WorldSkills to konkursy, w których rywalizuje 31 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej, czyli WorldSkills. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.