Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

RedaktorAktualności

Wyróznieni uczniowie

23 czerwca 2023 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. W sali gimnastycznej licznie zgromadziła się społeczność szkolna (dyrekcja, nauczyciele, uczniowie) oraz zaproszeni goście, m.in. rodzice naszej młodzieży.

Podczas akademii wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie – za osiągnięcia w nauce, olimpiadach, konkursach, sporcie i za różne aktywności na rzecz szkoły. Dyplomy wraz z upominkami wręczyli Pani Anna Niczyporuk – Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku oraz Pan Adam Aleksiejczuk – Wicedyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

Uczestnicy spotkania wysłuchali pięknych utworów w wykonaniu szkolnej orkiestry dętej pod batutą Pana Leszka Szczurkiewicza oraz obejrzeli dwa filmy podsumowujące mijający rok szkolny.

Życząc wszystkim udanego wypoczynku wakacyjnego, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.