Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

RedaktorAktualności

logo ZSE

21 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Na placu Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku odbyła się akademia z udziałem dyrekcji, zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników i uczniów klas 1-4.

Podczas uroczystości młodzież otrzymała wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, konkursach, sporcie, aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim w mijającym roku szkolnym. Wydarzenie uświetnił chór szkolny oraz młodzieżowa orkiestra dęta naszej szkoły. Podczas akademii obecny był poczet sztandarowy.

Następnie wychowawcy spotkali się z uczniami w salach lekcyjnych, przekazując świadectwa, dyplomy i podziękowania za różne podejmowane przez nich aktywności. Przedstawili też prezentację dotyczącą bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.