Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów

AdministratorAktualności

Dnia 29 kwietnia 2022 r. w auli szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów.

Wspólne spotkanie stało się okazją do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, godnie reprezentowali szkołę w ogólnopolskich olimpiadach/konkursach, zawodach sportowych, aktywnie uczestniczyli w życiu społecznym i kulturalnym szkoły, oraz do podziękowania rodzicom aktywnie uczestniczącym w pracy społecznej na rzecz szkoły i Rady Rodziców.

Jak już się stało naszą małą tradycją, absolwenci wraz ze swymi wychowawcami zaprezentowali krótkie relacje ze wspólnych lat nauki w formie prezentacji multimedialnych. Był to czas wzruszeń, podziękowań od młodzieży, wystąpień zaproszonych gości. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata nauki i życzymy powodzenia na egzaminach.