W dniu 24 kwietnia 2026 r. w auli Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Białymstoku odbyło się uroczyste zakończenie nauki uczniów klas piątych Technikum Elektrycznego w Białymstoku. Zgromadziło ono młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i dyrekcję szkoły.
Podczas wydarzenia doceniona zostali maturzyści z najlepszymi wynikami w nauce oraz wyróżniający się pracą na rzecz szkoły. Uroczystość uświetniła Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku oraz nasza wokalistka – Joanna Banach z kl. 5 bt.
Niewątpliwą atrakcją spotkania były przygotowane przez każdą klasę krótkie wspomnienia z 5 lat spędzonych w szkole w postaci prezentacji multimedialnej lub filmu.





























