IV spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

RedaktorAktualności

2 kwietnia w siedzibie Książnicy Podlaskiej w Białymstoku odbyło się IV spotkanie Rady Młodzieżowej. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów z klas I-IV, w tym 7 członków Rady. Młodzież zapoznała się z procesem digitalizacji zbiorów bibliotecznych, a także z technikami skutecznej komunikacji. Prelekcję na temat rozumienia siebie i innych poprowadziła pani Małgorzata Kadysz – białostoczanka, autorka ciekawych książek na temat relacji damsko-męskich.

Atrakcją spotkania było wystąpienie naszych uczniów Marcina Gerasimiuka i Gracjana Ulianowskiego z kl. III fT, którzy pięknie zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom sylwetkę i twórczość współczesnego pisarza Remigiusza Mroza. Towarzyszyły im Julia Kolinko i Marzena Laszuk z tej samej klasy.