VIII Festyn Rodzina Elektryka „Kapelusz i Głuchy Telefon”

RedaktorAktualności

Festyn Rodzina Elektryka - zdjęcie grupowe

Już po raz ósmy społeczność Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku obchodziła uroczyście Międzynarodowy Dzień Elektryka. W dniu 9 czerwca 2023 r. na placu przed szkołą była okazja do wspólnej integracji i zabawy.

Podczas festynu wystąpiła szkolna orkiestra pod batutą Pana Leszka Szymczukiewicza, działała fotobudka i strefa VIP. Uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku, ze stoiska e-sportu i stoiska z atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi, a także wziąć udział w potyczkach matematycznych. Nauczyciele i uczniowie chętnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach tanecznych i konkursach. Jak co roku, festyn urozmaiciły prezentacje poszczególnych klas I na wesoło.

Podczas świętowania było radośnie i kolorowo; nie brakowało uśmiechów, dobrego humoru i konwersacji w plenerze. Znakiem rozpoznawczym osób biorących udział w festynie był oczywiście kapelusz.