Warsztaty Biblijne w Civitas Christiana

AdministratorAktualności

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach przygotowujących do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W poniedziałkowe przedpołudnie byli gośćmi Stowarzyszenia Civitas Christiana w Białymstoku. Ciastkiem i kawą przywitał ich prezes oddziału białostockiego Pan Tomasz Filipowicz.

Ksiądz Wojciech Kapica poprowadził wykłady i ćwiczenia dotyczące Księgi Liczb oraz 1 Listu do Koryntian. Nasi uczniowie wyszli zwycięsko z quizu sprawdzającego warsztatową wiedzę i zabrali do domu nagrodę, tj. „Słownik wiedzy biblijnej”. Ponad siedemdziesiąt młodych ludzi mogło skorzystać z cennych wskazówek księdza Wojciecha.

Zgromadzeni wysłuchali ponadto świadectwa uczestników etapu ogólnopolskiego i mogli poczuć się zmotywowanymi do rywalizacji. Wspólny posiłek zwieńczył bogate w cenne doświadczenia spotkanie. Po tych warsztatach nasi uczniowie przystąpią lepiej przygotowani do etapu szkolnego, który odbędzie się w najbliższy czwartek.

Bogumił Dziedziul