Wcześniejsze obchody Pierwszego Dnia Wiosny

AdminAktualności

Wiosna, wiosna, wiosna… ach to ty!

W tym roku obchody pierwszego dnia kalendarzowej wiosny obchodzone były w naszej szkole nieco wcześniej, bo już 19 marca. W poniedziałkowe południe uczniowie ZSE przybyli w zielonych barwach do auli, zachęceni enigmatycznymi zaproszeniami, nawołującymi do przyłączenia się do wiosennej zabawy.

Owym wydarzeniem była gra w zielone…, a dokładniej rzecz ujmując, Wiosenne Koło Fortuny. Dlaczego wiosenne? Po pierwsze, ten w zabawie udział brał, kto coś zielonego na sobie miał! Po drugie, zakręciwszy słynnym kołem, zadaniem uczestników było podanie odpowiedzi na zagadki związane z tą właśnie porą roku. Dominował więc kolor nadziei i wiosny – zieleń oraz uśmiechy na twarzach zebranych (zwłaszcza tych, którzy aulę opuścili, dzierżąc wygraną – a było ich wielu!).

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do wspólnej gry i zapraszamy za rok!

Zarząd oraz Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego