Wielka feta szkolna z okazji wygranej w Budżecie Obywatelskim 2023

RedaktorAktualności

Wielka feta szkolna z okazji wygranej w Budżecie Obywatelskim 2023

W środę 9 listopada uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni szkoły zostali zaproszeni na Wielką Szkolną Fetę do strefy Elektryk Feel Good. W ramach podziękowań za oddane głosy na projekty zgłoszone przez naszą szkołę wszyscy zebrani mogli skosztować przepysznych herbatek zimowych, popcornu czy owoców.

Ponadto Samorząd Uczniowski, włączając się do wspólnego świętowania, zorganizował Akcję Przebierankę. Zabawa polegała na przebraniu się za ulubioną postać, np. z książki, gry lub za konkretną grupę zawodową (np. budowlańcy, lekarze). Wśród uczniów byli ukryci jurorzy z samorządu, którzy oceniali kostiumy. Na wybrane osoby czekały Kartki Niepytki. Oj działo się, działo!

Takie rzeczy tylko w ZSE!