Wycieczka do Krakowa

RedaktorAktualności

Wycieczka do Krakowa

W dniach 20-21 października 2022 r. uczniowie klas 1eT i 1cT uczestniczyli w energetycznej wycieczce do Krakowa i Energylandii pod opieką swoich wychowawców i Pani Anny Płońskiej.

Po kilku godzinach jazdy, w aurze niesamowitej pogody październikowej, dotarliśmy do królewskiego miasta Krakowa. Tam spotkaliśmy się z przewodnikiem, który zaprosił nas na spacer po Wawelu, a także przybliżył historię najciekawszych obiektów na starówce.

Drugiego dnia po obfitym śniadaniu pojechaliśmy do parku rozrywki Energylandia, w którym nie sposób było się nudzić. Magia i fascynacja tego miejsca ogarnęła wszystkich już na parkingu. Niektórych pochłonęła nawet do tego stopnia, że nie zauważyli rozdawanych biletów wejściowych. Byliśmy tam cały dzień. Miło było spotykać szczęśliwych, rozentuzjazmowanych uczniów, którzy w pośpiechu korzystali z atrakcji kolejkowych. Cudowną aurę podkreślały niesamowite, barwne dekoracje halloweenowe. Naładowani pozytywną dopaminą wróciliśmy do Białegostoku.