Złote Technikum Elektryczne 2022

RKAktualności

TE najlepszym technikum województwa podlaskiego w roku 2022

Nasza szkoła po raz kolejny odniosła sukces w rankingu Perspektyw.

11 stycznia 2022 r. Politechnika Białostocka, jako gospodarz Podlaskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 i partner rankingu ogólnopolskiego, ogłosiła dwudziestkę najlepszych szkół średnich z województwa podlaskiego. W uroczystym ogłoszeniu wyników uczestniczyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku mgr inż. Anna Niczyporuk.

W 2022 roku Technikum Elektryczne jest na 1. miejscu w województwie podlaskim.

Technikum Elektryczne uzyskało tytuł Złotej Szkoły 2022.

Technikum Elektryczne jest na 20. miejscu w Polsce w rankingu maturalnym techników, natomiast w rankingu głównym techników – na 73. miejscu w Polsce na 1165 techników (wśród 1863), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu.

W uroczystym ogłoszeniu wyników, które odbyło się 12 stycznia 2022 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie uczestniczyli Pani Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku mgr inż. Anna Niczyporuk wraz z Panem Wicedyrektorem mgr. inż. Piotrem Mieczkowskim.

Dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom, których praca przyczyniła się do sukcesu całej szkoły.