Kolejnym zwycięstwem naszego ucznia Dominika Kruszewskiego zakończyły się zawody finałowe Olimpiady Elektroników i Mechatroników Elektromechatron. W zawodach finałowych, które rozegrano 14 kwietnia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, wśród 14 najlepszych elektroników z całej Polski znalazło się 2 uczniów naszej szkoły. Dominik zdecydowanie wygrał rywalizację, a Krzysztof Kamiński został uczestnikiem zawodów finałowych.
Zwycięstwo Dominika to kolejna cegiełka do ogromnego indywidualnego sukcesu w tegorocznych olimpiadach zawodowych i tematycznych. Przypomnijmy, że w tym roku Dominik Kruszewski (4 C TE) został zwycięzcą czterech olimpiad OOWEE-AGH, OWT, Edu-elektra i Elektromechatron, a w Euroelektrze zajął 2. miejsce, został tym samym 5-krotnym laureatem. Również Krzysztof Kamiński (5 C TE) odniósł ogromny sukces, będąc finalistą czterech olimpiad, zdobył 2 tytuły laureata i 1 finalisty. Wśród finalistów tegorocznych olimpiad znaleźli się jeszcze Piotr Gołko (5 C TE) i Wojciech Karpiesiuk (4 J TE), którzy zdobyli po 1 tytule finalisty.
Gratulacje!
Źródło zdjęć: https://liblink.pl/UKGSESNr7q.




