Akcja „Klikam z głową” w Szkole Podstawowej Nr 28 w Białymstoku

AdministratorAktualności

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły w dalszym ciągu będą uczestniczyć w akcji „Klikam z głową”. Pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym odbyło się w dniu 26 września 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 28 w Białymstoku. W tym dniu uczniowie Elektryka oraz pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej Delegatury w Białymstoku edukowali dzieci z klas I – VI na temat bezpiecznego korzystania ze smartfonów, tabletów, notebooków itp.

Uczniami z naszej szkoły, biorącymi udział w spotkaniu byli: Marcin Gerasimiuk i Marzena Laszuk (oboje z klasy 3fT).

Przy okazji pobytu w Szkole Podstawowej Nr 28 w Białymstoku nasi uczniowie promowali Zespół Szkół Elektrycznych, m. in. poprzez rozmowy z uczniami ósmych klas, którzy już niedługo staną przed wyborem szkoły średniej.