Dni otwarte w ZSE

RedaktorAktualności

Zdjęcie grupowe na scenie w auli; niektóre osoby mają podświetlone miecze

18 i 19 kwietnia 2024 r. w naszej szkole były dniami otwartymi. W tym czasie odwiedziła nas młodzież szkół podstawowych wraz z rodzicami i opiekunami.

Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku wraz z nauczycielami przygotowali specjalnie dla nich mnóstwo atrakcji. Goście oprowadzani byli zarówno po szkole, jak i po Centrum Kształcenia Zawodowego. Zobaczyli wypełnioną przeróżnymi atrakcjami aulę szkolą, sale lekcyjne, a także bibliotekę szkolną, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

W auli mogli skorzystać m.in. z gogli VR, robotów LEGO, robotów zdalnie sterowanych. Do ich dyspozycji były: sprzęt Apple’a, kostka Rubika, gry planszowe czy gra komputerowa Minecraft w wyjątkowej scenerii. W ofercie znalazły się ponadto warsztaty lutowania oraz projekcje filmowe – w kinie ELEKTRYK i w sali konferencyjnej CKZ-u.

Podczas dni otwartych nie brakowało emocji i wrażeń. Dyżurujący nauczyciele przekazywali pytającym informacje dotyczące rekrutacji, kierunków kształcenia, działających w szkole kół zainteresowań, a także wręczali informatory.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.