I miejsce w konkursie El-Robo-Mech

RedaktorAktualności

Przemysław Dobiecki przy drukarce 3D prezentuje w dłoniach 2 wydruki logo PB - biały i turkusowy

Czy w druku 3D powiedziano ostatnie słowo? Wygląda na to, że nie. Udowadnia to Przemysław Dobiecki z kl. 4 ft. W IX edycji ogólnopolskiego konkursu El-Robo-Mech, organizowanego przez Wydziały Mechaniczny i Elektryczny Politechniki Białostockiej oraz Radę Przedsiębiorców przy Wydziale Mechanicznym i Radę Przemysłowo-Programową przy Wydziale Elektrycznym, zajął I miejsce z innowacyjną drukarką 3D. Drukarka używa wyłącznie białego filamentu, ale wydruki są kolorowe dzięki modułowi barwienia filamentu w głowicy drukującej.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: Zwycięzcy konkursu El-Robo-Mech 2024. Najlepszy Przemysław Dobiecki z Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku – Politechnika Białostocka Aktualności (pb.edu.pl).

Źródło zdjęcia: pb.edu.pl.