Potrójny sukces w olimpiadzie EDU-ELEKTRA

RedaktorAktualności

Podczas olimpiady - uczniowie siedzą w ławkach i rozwiązują zadania

W dniu 12 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się zawody finałowe Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA. W grupie 16 najlepszych elektryków w Polsce mieliśmy jedną z najliczniejszych, 3-osobową reprezentację. Nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki. Łukasz Forenc z kl. 5 cpt zdobył tytuł laureata, a Bartosz Krawiel z kl. 5 cpt i Dominik Kruszewski z kl. 3 ct uzyskali tytuły finalistów. Sukces ten jest tym bardziej miłym zaskoczeniem, gdyż cała trójka to elektronicy, a tak skutecznie rywalizowali w innej, choć pokrewnej grupie zawodowej, jaką jest elektrotechnika.

Gratulacje, brawo chłopaki!

Zdjęcie główne: Facebook Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim.