Little Shop of Horrors

AdminAktualności

W niedzielę 2 grudnia uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku obejrzeli w Białostockim Teatrze Lalek niepowtarzalny spektakl pt. „Little Shop of Horrors”. Historia w nim ukazana rozpoczyna się niewinnie i zmierza do zaskakującego, wręcz mrożącego krew w żyłach finału. Skromny właściciel kwiaciarni- Seymour, przypadkowo staje się właścicielem dziwnej rośliny. Jego życie zmienia się diametralnie – z dnia na dzień staje się sławny, znany i podziwiany, niestety płaci za to bardzo wysoką cenę. Wspaniała i zaskakująca scenografia, muzyka na żywo i niepowtarzalne mistrzostwo gry aktorskiej sprawiają, że każdy widz doświadcza w czasie tego spektaklu wielu niezwykłych wrażeń emocjonalnych i estetycznych.

Dziękujemy nauczycielom, którzy zaangażowali się w propagowanie działań teatralnych i uczestniczyli jako opiekunowie w tym wydarzeniu kulturalnym.