2 miejsce w półfinale Licealiady województwa podlaskiego w piłce ręcznej chłopców

RedaktorAktualności

Sędzia zawodów w niebieskiej koszulce dyktuje rzut wolny dla ZSE

W dniu 19 marca 2024 r. w hali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku zagraliśmy ostatni mecz Licealiady województwa podlaskiego w piłce ręcznej chłopców z VI LO – gospodarzem turnieju. Wygraliśmy wysoko 29:20 i po zasadniczej rundzie zajęliśmy 2 miejsce w tabeli. Teraz czekamy na finał. Gratulacje dla całej drużyny! Wykonaliście w lidze świetną robotę.

Mamy w tym sezonie wyrównaną ekipę piłkarzy ręcznych, którą stanowią: Patryk Romanowicz z kl. 5 fpt, Marcin Żukowski z kl. 3 bt, Paweł Zambrzycki z kl. 4 ht, Krystian Dzieniszewski z kl. 3 adt, Tymoteusz Karetko z kl. 4 et. Wasza dyspozycja rzutowa w dniu dzisiejszym była rewelacyjna! Mamy też 2 świetnych bramkarzy, którymi są Paweł Byczkowski z kl. 2 adt i Jacek Fiedorczuk z kl. 5 abt. To dzięki Wam wpada mało bramek do naszej siatki. Jesteście naszą twierdzą trudną do zdobycia!

Pozostali zawodnicy to: Karol Zambrzycki z kl. 2 bt, na którego zawsze można liczyć; Adam Gliński z kl. 3 jt, który nigdy mnie nie zawiódł (na tym turnieju z powodu choroby był nieobecny) i ci, którzy może mniej grają: Michał Koc z kl. 4 jt, Jakub Konopka z kl. 4 et i nasza melodia przyszłości Jakub Łapiński z kl. 1 ft, Piotr Olech z kl., 1 et i Igor Miniuk z kl. 1 jt.

Jeszcze raz duże brawa dla Was i serdeczne podziękowania za pracę i grę włożoną w tym sezonie. Dziękuję Wam bardzo.

 Trener Janusz Szeszko