Muzycznie przy ratuszu z naszą orkiestrą

RedaktorAktualności

Orkiestra dęta, działająca od 22 lat przy naszej szkole, po raz kolejny wzbogaciła wrześniowe popołudnie przy białostockim ratuszu. Tym razem 26.09.2020 r. zagrała przed wejściem do Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Koncert odbył się w ramach zadania publicznego „Kulturalni Podlasianie”, dofinansowanego z dotacji Województwa Podlaskiego, i zgromadził mieszkańców miasta, województwa, a także grupy wycieczkowe, zwiedzające w tym czasie Białystok. Młodzi muzycy pod dyrekcją p. Stanisława Krucińskiego wykonali utwory filmowe, musicalowe i popularno-rozrywkowe, za które, jak zwykle, otrzymywali gromkie brawa.

Organizatorem wydarzenia kulturalnego w centrum miasta było Stowarzyszenie Przyjaciół „ELEKTRYKA” wraz z Zespołem Szkół Elektrycznych w Białymstoku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Autorami zdjęć są uczniowie: Marek Grzęda, kl. 3 cT, Martyna Danowska, kl. 1 iT oraz Izabela Zajkowska, kl. 1 iT.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=s3nkE7TOZGg oraz relacji fotograficznej: