Spotkanie z firmą Hager

RKAktualności

4 września 2019 r. w Zespole Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego odbyło się spotkanie w ramach prowadzonego w naszej szkole we współpracy z firmą Hager Polo programu „Akademia Hager dla Szkół Technicznych”.  W spotkaniu prowadzonym przez Pana Dariusza Szymkiewicza z Hager Polo wzięli udział uczniowie klas II bT, II jT i II cT.

Wizyta była kontynuacją porozumienia podpisanego 4 kwietnia 2019 r. przez Panią Dyrektor mgr inż. Annę Niczyporuk z Menadżerem produktu firmy Hager Polo- Panem Andrzejem Szulikiem.

Podczas spotkania przedstawiono zakres działania firmy Hager. Zaprezentowano narzędzia wspierające naukę i pracę elektryków i instalatorów. Omówiono program współpracy między Szkołą i Hager Polo.

Czekamy na kolejne inspirujące spotkania.

Marek Szyfman