Sukces ucznia w wojewódzkim konkursie recytatorskim

RedaktorAktualności

Daniel Andraka z kl. 4b uzyskał wyróżnienie w III edycji Wojewódzkiego konkursu recytatorskiego pod hasłem „WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM” w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości i odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Nagrania wideo recytacji można było przesyłać do 8 listopada 2020 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20 listopada br. o godz. 10.00 w siedzibie MDK-u przy ul. Warszawskiej 79a.

Jury doceniło recytację Daniela, który zadeklamował wiersz pt. „Ananke” młodopolskiego poety Tadeusza Micińskiego. Opiekunem ucznia była p. Magdalena Skutnik.

Link do posumowania konkursu: https://youtu.be/1exIos9NICo.

Tytułowy plakat pochodzi ze strony Wyborcza. pl.