Torba Samarytanka

RedaktorAktualności

Tuż przed ogłoszeniem nauczania zdalnego nasi uczniowie zdążyli zebrać fundusze na zakup artykułów do Toreb Samarytanek. W ubiegłym tygodniu Mateusz Horczak i Kamil Bruszewski (uczniowie klasy 4 F TE) wybrali się na zakupy i wypełnili 5 Toreb Samarytanek artykułami o długim terminie ważności. Do akcji aktywnie włączyły się klasy: 2F TE oraz 4F TE. Serdecznie dziękujemy darczyńcom oraz wychowawczyniom klas: Pani Agnieszce Wojno oraz Pani Dorocie Gierałtowskiej.

Uczniowie o otwartym sercu, mimo utrudnionych warunków,  byli w stanie działać skutecznie na rzecz osób potrzebujących pomocy. Na zdjęciu Mateusz Horczak przekazujący dary Pani Marzenie Grodzkiej – koordynatorce zbiórek w Centrum Pomocy Samarytanin.

Bogumił Dziedziul – Opiekun Szkolnego Koła Caritas