V spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

RedaktorAktualności

Dnia 4 listopada 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku uczestniczyli w V spotkaniu Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. W głównej bibliotece publicznej naszego miasta zaprezentowała się uczennica z Łap, przestawiając informacje na temat swoich ulubionych książek autorstwa Elizy Drogosz i zachęcając do ich lektury. Wspierała ją swoją obecnością nauczycielka.

Po przerwie kawowej wystąpiła pani Katarzyna Droga – pisarka, która w ciekawy sposób przedstawiła zależność pomiędzy naszymi wyborami a postępowaniem naszych przodków. Tym samym zachęciła uczestników do przeczytania swojej książki „Sekrety przodków”. To spotkanie po raz kolejny zainspirowało nas do częstszego sięgania po książki.