Andrzejkowy Turniej Futsalu

RedaktorAktualności

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej - plakat promujący projekt Mówię NIE uzależnieniom

W dniu 29 listopada 2021 r. (poniedziałek) odbędzie się międzyklasowy Andrzejkowy Turniej Futsalu. Turniej odbędzie się w ramach projektu „’Mówię NIE uzależnieniom’ – Aktywność sportowa jako sposób na zdrowe życie bez alkoholu i innych nałogów”.

Zgłoszenia (imienna lista uczniów biorących udział w turnieju podpisana przez wychowawcę) przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego do dnia 24 listopada 2021 r. (środa).

W turnieju weźmie udział 16 drużyn (jedna drużyna max 8 uczniów z klasy) – decyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej odbędzie się systemem pucharowym (przegrany zespół odpada z rozgrywek, wygrywający zespół przechodzi dalej). O kolejności rozgrywanych meczy zadecyduje losowanie, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r.

Organizacją turnieju zajmują się:

Emilia Łapińska

Anna Wolańska

Marcin Brzeski

Marcin Kasiuk

Tomasz Łaciński

Zapraszamy 🙂