Eliminacje szkolne XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej

AdministratorAktualności

W piątek 18 października eliminacjami szkolnymi XLVI edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej zainaugurowaliśmy nowy sezon olimpijski w Elektryku. Zawody, w szranki których przystąpiło osiemnastu uczniów naszej szkoły, rozegrane zostały po raz pierwszy w nowej formule.  Zmagania z testami i zadaniami w formie papierowej zastąpiono szlachetną rywalizacją na platformie internetowej,  udostępnionej przez NOT w Warszawie – organizatora olimpiady OWT.

Zawody przebiegły bardzo sprawnie dzięki pomocy Pana Jarosława Raciborskiego, który przygotował odpowiednią liczbę stanowisk komputerowych do samodzielnej pracy. Optymistycznym sygnałem jest udział w zawodach również młodszych sympatyków techniki , uczniów klas drugich i pierwszych. Wstępne wyniki punktowe będą dostępne do końca października, a lista zakwalifikowanych do drugiego etapu  w terminie jednego miesiąca. Dziękujemy uczestnikom za udział i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.