Finał corocznej akcji Gwiazdka Dzieciom

AdminAktualności

W czwartek 22 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się finał corocznej akcji Gwiazdka Dzieciom. Gościliśmy w naszych murach dzieci i wychowawców świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Dojnowskiej. Uczniowie klas: I dT, I iT, III iT, III jT oraz IV eT i IV iT pod opieką p. Doroty Sochy-Kononiuk i p. Tomasza Zdanewicza zorganizowali szereg atrakcji, w których również współuczestniczyli, m.in. minimecz unihokeja, karaoke, szybki kurs układania kostek Rubika czy konstruowanie zdalnie sterowanego pojazdu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki elektryczną deskorolką. W międzyczasie dzieci korzystały z zaproszenia do słodkiego stołu.

Na zakończenie na ręce wychowawców świetlicy przekazane zostały pieniądze i dary ze zbiórki prowadzonej przez uczniów ZSE w okresie przedświątecznym. Dzieci i wychowawcy wyrazili wdzięczność i radość z pomocy i inicjatywy podjętej przez uczniów i nauczycieli Elektryka. Podziękowali nam pamiątkową kompozycją zdjęć oraz wierszem:

Życie płynie jak prąd w przewodzie,
a Dojnowska i Elektryk w odwiecznej żyją zgodzie.
Choć potocznie często tak się nazywamy,
wielkim szacunkiem się nawzajem obdarzamy.
W ZSE jest młodość i przyszłość narodu,
od których nigdy nie doznaliśmy zawodu.
Oby Wam się zawsze tak pomagać chciało,
oby Wam energii i sił nigdy nie brakowało.
Szczerze i pięknie Wam dziękujemy –
na samą myśl o spotkaniu z Wami serce radujemy!

Młodzieży i Kadrze ZSE – podopieczni i wychowawcy SPWD ELEOS