I Szkolny konkurs na mem artystyczny

AdminAktualności

Zapraszamy do udziału w I Szkolnym konkursie na mem artystyczny pod hasłem: Stwórz mem! Wyraź siebie! Celem konkursu jest promocja aktywności młodzieży w dziedzinie sztuk wizualnych, nowych mediów, wysokiej wartości sztuki internetowej i rozwijanie kompetencji plastycznych, muzycznych oraz językowych. Przedmiotem konkursu jest stworzenie wizualnego artystycznego memu internetowego, czyli obrazu cyfrowego o dowolnych parametrach technicznych, na którym zostanie przedstawiona dowolna autorska forma wizualna (obraz), przygotowanego techniką grafiki komputerowej i/lub kolażu cyfrowego. Treść nie może obrażać uczuć religijnych, nie może odnosić się w negatywny sposób do szkoły, rasy, płci itp.

Prace należy przesyłać od 12 do 28 lutego 2018 roku w postaci zamkniętego pliku graficznego wysokiej jakości (formaty: JPG, png lub PDF), wielkości około 10 MB na adres mailowy: biblioteka@zse.biaman.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie szkoły i na tablicy ogłoszeń 5 marca 2018 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe i dyplomy. Ich prace mogą zostać wydrukowane.

Regulamin

Organizatorzy:
Dorota Gierałtowska
Urszula Godlewska
Alina Grycuk-Gruszewska
Anna Łuniewska
Irena Mojsewicz
Dorota Niedźwiedź
Anna Rutkowska
Michał Żalezniakowicz