INVENT YOUR GAME 2023. Hasło przewodnie zostało wybrane!

RedaktorAktualności

INVENT YOUR GAME 2023. Hasło przewodnie zostało wybrane!

Kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych Invent Your Game ma już swoje hasło przewodnie! 

W tym roku plebiscyt na hasło przewodnie konkursu od początku miało zdecydowanych faworytów. Resztę stawki zdystansowały hasła: „Jestem małpa i mam stado goryli”, „Tato wyszedł po mleko”, „Co kryje się w piwnicy” oraz „Tajemnica zaginionego chromosomu”. Ostatecznie głosowanie wygrał temat „Tato wyszedł po mleko”. Zatem INVENT YOUR GAME 2023 „Tato wyszedł po mleko” czas zacząć! Oficjalne otwarcie konkursu wraz z regulaminem i innymi potrzebnymi dokumentami zostanie opublikowane w oddzielnym komunikacie, ale już dziś możecie zacząć myśleć nad formą i scenariuszem Waszej konkursowej gry.

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i oddali głos w naszej ankiecie, tym bardziej że głosowanie cieszyło się dużą popularnością, wszak oddano ponad 200 głosów. Nie wykluczamy, że najpopularniejsze niewykorzystane w tej edycji hasła pojawią się jeszcze raz w przyszłości. Dotyczy to także propozycji składanych przez głosujących.

Mamy nadzieję, że popularność ankiety przełoży się również na dużą liczbę uczestników konkursu. Serdecznie zachęcamy!

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia w konkursie oraz twórczego i owocnego programowania.

Organizatorzy: Wiesław Gabrel, Krzysztof Szerszeń i Norbert Toruński