Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków

AdminAktualności

Za nami kolejny emocjonujący mecz Jagiellonii Białystok. Żółto-czerwoni nie zwalniają tempa. W poniedziałek 5 marca 2018 r. na naszym stadionie miejskim pewnie pokonali Wisłę Kraków 2:0. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Drużyna z Krakowa postawiła trudne warunki, zwłaszcza w pierwszej fazie meczu, kiedy kilkukrotnie groźnie atakowała. Na szczęście białostoczanie, jak przystało na lidera i wicemistrza Polski, okazali się bardziej skuteczni i już do przerwy prowadzili 1:0 po pięknej akcji i golu Przemysława Frankowskiego. W drugiej połowie nasza drużyna kontrolowała przebieg meczu i podwyższyła wynik po stałym fragmencie gry.

Dzięki zwycięstwu Jagiellonia umocniła się na pozycji lidera z przewagą 3 punktów nad drugą w tabeli Legią Warszawa. Podtrzymała też serię zwycięstw, co zapowiada niezwykle emocjonująca końcówkę sezonu i walkę o mistrzostwo Polski. Podczas meczu nie zbrakło wiernych naszej drużynie kibiców z Elektryka pod opieką pana Wiesława Gabrela.