Konkurs INVENT YOUR GAME 2024 – głosowanie na hasło przewodnie

RedaktorAktualności

4 dłonie, 2 dżojstiki, w tle telewizor z grą

Już niebawem rusza kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych INVENT YOUR GAME, organizowanego przez ZSE w Białymstoku. Technika wykonania prac konkursowych jest dowolna. Można również skorzystać z szerokiej gamy darmowych silników gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym można profesjonalnie tworzyć ciekawe i kompletne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne. Można też startować w konkursie w zespołach dwuosobowych.

Głosowanie na hasło przewodnie

Tradycją stało się już, że każdej edycji konkursu przyświeca hasło przewodnie. Hasła z poprzednich lat to m.in. „Zmień te buty!”, „COVID-19 – walczymy z wirusem mocą naszych komputerów…” czy „Tato wyszedł po mleko”. Tradycyjnie jako organizatorzy postanowiliśmy wybór hasła oddać w ręce społeczności uczniowskiej. W linku poniżej znajdziecie ankietę z propozycjami hasła przewodniego INVENT YOUR GAME 2024. Można też podać swój własny pomysł. Propozycje haseł były zgłaszane przez uczniów. Dołączyliśmy również najpopularniejsze spośród przegranych haseł z poprzednich lat. Hasło, które zdobędzie największą liczbę głosów będzie oficjalnych tematem przewodnim konkursu INVENT YOUR GAME 2024. Zatem zapraszamy do głosowania!

Link do ankiety: https://forms.office.com/e/PAjQC11tKa.
WAŻNE!!! głosować można tylko dwa dni, do północy 18.01.2024 r.
19.01.2024 r. nastąpi ogłoszenie zwycięskiego hasła i otwarcie konkursu INVENT YOUR GAME 2024.

Dziękujemy za oddane głosy!

Tymczasem… GAME OVER! 🙂

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w konkursie!

Organizatorzy

PS Jako organizatorzy staramy się, aby temat był tylko inspiracją dla twórców gier i w żaden sposób nie ograniczał ich zarówno pod względem technologii wykonania, jak i scenariusza. Wszystko zatem pozostaje w gestii wyobraźni, inwencji i umiejętności uczestników.

Zdjęcie: pixabay.com.