Międzyszkolny Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych „Invent Your Game”

AdminAktualności

Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku organizuje międzyszkolny konkurs tworzenia gier komputerowych „Invent Your Game”. Konkurs będzie trwał od 17 grudnia 2018 do 22 lutego 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Jest to pierwsza edycja konkursu, ale mamy nadzieję, że jego tematyka wpisuje się w aktualne zainteresowania uczniów z zakresu gier komputerowych, wirtualnej rzeczywistości i nowych technologii. Sprzyja temu szeroka dostępność darmowych silników gier komputerowych (np. Unity3D, Unreal Engine, Cry Engine), dzięki którym uczniowie mogą stworzyć ciekawe i profesjonalne gry 2D i 3D, dedykowane nie tylko na komputery stacjonarne, ale także na urządzenia mobilne.

Organizatorami przedsięwzięcia są nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Elektrycznych. W razie pytań lub uwag dotyczących tego przedsięwzięcia proszę o kontakt mailowy: gry@elektryk.edu.pl. W załączeniu znajduje się karta zgłoszenia, regulamin oraz program konkursu.

Konkurs organizowany pod honorowym patronatem Wojewody Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Rektora Politechniki Białostockiej.

W załączeniu:

  1. Karta zgłoszenia
  2. Program konkursu
  3. Regulamin konkursu
  4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych